All Posts

Co zyskasz, instalując aplikację do spotkań JOITIN?

Published on   

October 26, 2022

Przeprowadziłeś się do innego miasta i brakuje Ci nowych znajomych, z którymi mógłbyś spędzać wolny czas? Uwielbiasz biegać, ale czujesz się niekomfortowo w trakcie samotnego joggingu podczas ciemnych, jesiennych poranków lub wieczorów? Chciałbyś wybrać się na koncert muzyki rockowej, lecz żaden z Twoich przyjaciół nie jest zwolennikiem tego gatunku? Na wszystkie z opisanych rozterek mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie! Znajdziesz je w naszej aplikacji JOITIN, której celem jest łączenie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jakie są możliwości aplikacji JOITIN?

W obecnych czasach panuje nieustanny pęd. Bardzo dużo ludzi jest na tyle zapracowanych, że nie mają siły ani ochoty na wygospodarowanie chwili, aby oddać się rozwojowi wewnętrznemu poprzez pasje oraz hobby. W rzeczywistości posiadanie zainteresowań zapewnia relaks nie tylko dla ciała, ale również umysłu. W sytuacjach, gdy jesteśmy bombardowani wiadomościami z całego świata, które w zdecydowanej większości nie należą do najbardziej optymistycznych, przeglądanie portali społecznościowych nie zapewnia upragnionego odpoczynku.

Dlatego właśnie posiadanie hobby przynosi ogromną satysfakcję oraz pozwala spełniać się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. W JOITIN bardzo dobrze to rozumiemy i zapewniamy przestrzeń do nawiązywania nowych, wartościowych relacji pomiędzy osobami o podobnych pasjach. Cel naszej aplikacji do poznawania ludzi jest prosty – umożliwić rozszerzenie grona znajomych poprzez wspólne realizowanie zainteresowań oraz uczestnictwo w tematycznych wydarzeniach.

Zakładając konto w JOITIN możesz wybrać wiele różnych hobby z listy aż 400 kategorii. Podając swój adres (lub zbliżony do rzeczywistego, jeśli nie chcesz udostępniać nam takich informacji) otwierasz się na poznanie osób z Twojego sąsiedztwa, które lubią spędzać czas wolny w ten sam sposób co Ty! Jeśli więc szukasz partnerów na mecz piłki nożnej, wspólny wypad na wernisaż lokalnego artysty lub wycieczkę rowerową – JOITIN to miejsce dla Ciebie!

Kiedy znajdziesz już zgraną grupę nowych znajomych, możesz założyć grupowy czat i bezpośrednio w naszej aplikacji umawiać się na kolejne terminy aktywnego spędzania czasu. Bez nadmiaru informacji, szybko i intuicyjnie skontaktujesz się ze swoimi kompanami.

Nasza apka do poznawania ludzi to również miejsce, w którym pojawiają się ciekawe wydarzenia tematyczne z całej Polski. Dlatego, jeśli jesteś organizatorem eventu, zachęcamy do dodania go do JOITIN! Dzięki temu zwiększysz szansę na to, że informacja o wydarzeniu dotrze do potencjalnego uczestnika. 

Chcesz wiedzieć więcej — sprawdź:

  1. Do kogo skierowana jest aplikacja do poznawania przyjaciół, czyli JOITIN?
  2. Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?
  3. Najważniejsze cechy i funkcjonalności aplikacji JOITIN

Dlaczego warto założyć konto w naszej aplikacji do poznawania przyjaciół?

W czasach wszechobecnych i przepełnionych reklamami mediów społecznościowych, aplikacje, które są minimalistyczne i sfokusowane na korzyściach dla użytkowników, to rzadkość. W JOITIN nie zależy nam na zbieraniu ogromnej ilości danych na Twój temat – możesz wybrać dowolny nick, a adres podać zbliżony do rzeczywistego. Nasz cel jest prosty, pragniemy zapewnić komfortową przestrzeń dla osób, którym zależy na poznaniu nowych znajomych o podobnych pasjach. Co jeszcze czeka na Ciebie w aplikacji JOITIN?

  • Mapa całej Polski, na której zaznaczone są ciekawe wydarzenia o przeróżnej tematyce;
  • Możliwość zostania organizatorem poprzez dodanie własnego eventu w kilku prostych krokach;
  • Rozpoczęcie nowych pasji, które możesz znaleźć na regularnie aktualizowanej liście kategorii;
  • Intuicyjny interfejs, na który również możesz mieć wpływ – jeśli zauważysz, że brakuje konkretnego hobby, wyślij do nas propozycję nowej kategorii!

Pobierz aplikację w Google Play oraz App Store i sprawdź, jakie możliwości czekają na Ciebie w JOITIN!