All Posts

Dlaczego powstała aplikacja JOITIN?

Published on   

October 27, 2022

Niektórzy uważają, że w dobie Internetu, wszechobecnych smartfonów i mediów społecznościowych zawieranie nowych, wartościowych i bliższych znajomości to nie lada wyzwanie. Po części zgadzamy się z tym stwierdzeniem, jednak jeśli w odpowiedni sposób wykorzysta się potencjał urządzeń elektronicznych oraz social mediów, poznawanie ludzi przez Internet może okazać się prostsze, niż z pozoru się wydaje!

Dzisiaj podzielimy się z Wami motywacjami, które nami kierowały podczas tworzenia naszej aplikacji do spotkań oraz zawierającej mapę wydarzeń tematycznych z całej Polski, czyli JOITIN.

Idea aplikacji JOITIN

Pomysł związany ze stworzeniem apki do poznawania ludzi przyszedł nam naturalnie i wynikał bezpośrednio z naszych doświadczeń. Jesteśmy zwolennikami wszelakich gier planszowych i brakowało nam miejsca do nawiązywania znajomości z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Niektórzy stwierdzą, że tematyczne grupy można znaleźć na znanych portalach społecznościowych, jednak my chcieliśmy uniknąć nadmiernego gromadzenia danych użytkowników i zapewnić im przestrzeń bez niepotrzebnego spamu. W taki sposób narodziła się idea JOITIN.

Nasza darmowa aplikacja posiada prosty i jasno określony cel – ma odpowiadać na potrzebę ludzi, którzy chcą poznać nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Dodatkowo jest również miejscem, w którym organizatorzy różnych wydarzeń mogą dodać informacje o swoich eventach i dotrzeć z nimi do potencjalnych uczestników!

JOITIN, czyli aplikacja do poznawania ludzi i nie tylko

Nasza aplikacja jest skierowana do osób poszukujących kompanów do realizacji swoich pasji oraz organizatorów wydarzeń z całej Polski. Przejrzysty i minimalistyczny design sprawia, że nawet nowi użytkownicy nie będą mieć problemów z poruszaniem się po JOITIN.

Zależało nam na tym, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich osób, szukających odpowiedzi na pytanie „jak poznać nowych ludzi przez Internet?”. Jednak jednocześnie skutecznie uniknęliśmy gromadzenia danych użytkowników, dlatego nie ma potrzeby, aby przy zakładaniu konta podawać swój dokładny adres. Wystarczy zmienić ulicę na sąsiadującą, a nasza aplikacja wyszuka dla Ciebie kompanów do wspólnego spędzania czasu.

Dodatkowo w JOITIN nie znajdziesz żadnych niepotrzebnych i rozpraszających informacji. Podczas rejestracji wybierasz swoje hobby z listy aż 400 kategorii. Otrzymasz jedynie powiadomienia o propozycji nawiązania znajomości z innymi osobami o podobnych pasjach oraz informacje o tematycznych wydarzeniach.

Domyślamy się, że rola organizatora wydarzenia nie jest prosta – musisz przemyśleć wiele kwestii i wykonać szereg czynności związanych z formalnościami. Aspekt powiązany z promocją eventu wśród grupy docelowej to krok, którego nie można pominąć. Z użyciem naszej aplikacji skutecznie dotrzesz do potencjalnych uczestników!

Dlaczego warto zainstalować naszą aplikację do spotkań?

Nawiązywanie nowych znajomości może być niemałym wyzwaniem dla niektórych osób. Chcemy ułatwić tę czynność każdemu, umożliwiając nawiązanie kontaktu z innymi ludźmi podzielającymi Twoje zainteresowania. JOITIN to nie tylko odpowiedź na potrzebę osób poszukujących nowych znajomości do wspólnej realizacji pasji, ale również doskonały sposób na poznanie przyjaciół po przeprowadzce do nowego miasta. Po zmianie adresu możesz bez problemu zmodyfikować w swoim profilu lokalizację, w której mieszkasz.

Wracając do kwestii związanych z realizacją pasji – w JOITIN oczywiście znajdziesz do tego kompanów. Jednak dla niektórych osób pielęgnowanie swojego hobby jest utrudnione ze względu na lęk przed np. samotnym bieganiem. Nowo poznany znajomy podzielający takie zainteresowania może nie tylko zapewniać bezpieczeństwo wynikające z obecności drugiej osoby, ale również będzie dodatkową motywacją do pobijania kolejnych rekordów!

Przewodnik po aplikacji:

  1. Do czego służy aplikacja JOITIN?
  2. Przewodnik: jak zacząć korzystać z aplikacji JOITIN?
  3. Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?