All Posts

Do czego służy aplikacja JOITIN?

Published on   

October 28, 2022

W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie aplikacje do poznawania ludzi stają się nie tylko coraz powszechniejsze, trafiając do szerokiej grupy odbiorców, ale również zdecydowanie łatwiej dostępne niż jeszcze kilka lat temu. Jednak znakomita większość tego rodzaju platform internetowych łączy ze sobą użytkowników jedynie na podstawie ich zdjęć oraz mniej lub bardziej tajemniczych opisów, które często tworzą mocno wyidealizowane profile. Na tym tle nasza aplikacja JOITIN stanowi pewną nowość, a jej idea wprost rewolucjonizuje sposoby poznawania ludzi przez internet. Jesteś ciekawy, na czym polega ta różnica? W tym artykule wyjaśniamy, do czego konkretnie służy aplikacja JOITIN. Sprawdź i przekonaj się sam, jak proste i przyjemne może być poznawanie nowych ludzi przez internet! 

Jakie możliwości oferuje aplikacja JOITIN?

JOITIN to aplikacja do poznawania ludzi, która pomaga odnaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Podstawą jej działania i kluczową ideą, która przyświecała nam podczas jej tworzenia, jest łączenie ludzi do wspólnych aktywności. Nie bazujemy zatem na zdjęciach użytkowników czy suchych opisach na ich temat, ale dla nas podstawą jest wskazane przez nich hobby. Za pomocą naszej aplikacji pozwalamy im w prosty i wygodny sposób znaleźć nowych znajomych o takich samych zainteresowaniach, z którymi będą mogli spędzić wolny czas dokładnie tak, jak lubią! 

Rejestrując się w aplikacji JOITIN, otrzymujesz jednocześnie swobodny dostęp do aktualnie planowanych wydarzeń i wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich w Twojej bezpośredniej okolicy w aż 400 różnych kategoriach. Możesz wybrać zatem te odpowiadające Twoim obecnym pasjom i zainteresowaniom, a jeśli masz ochotę spróbować czegoś nowego i poznać ludzi, którzy wdrożą Cię w nieznane dotąd hobby, bez trudu możesz dodać kolejną kategorię. Następnie w JOITIN znajdziesz najbardziej interesujące Cię eventy, które dzieją się blisko Ciebie – dzięki temu będziesz miał szansę poznać nowych ludzi podzielających Twoje hobby i spędzić z nimi aktywnie czas

Aplikacja będzie na bieżąco udostępniać Ci informacje o pojawiających się ciekawych wydarzeniach, które są planowane w najbliższym czasie w Twojej lokalizacji. Jeśli masz zatem sporo wolnego czasu, szukasz pomysłu na to, jak aktywnie go spędzić, a Twoi znajomi akurat są zajęci lub po prostu chcesz poznać nowych ludzi posiadających to samo hobby – wybierz wydarzenie, które Cię zainteresowało, i w kilku prostych krokach dołącz do pozostałych użytkowników biorących w nim udział

A może sam lubisz być organizatorem różnych wydarzeń i szukasz kompanów do ich realizacji? W JOITIN bez problemu możesz również utworzyć własny event – wystarczy, że podasz podstawowe informacje na temat wydarzenia i zaprosisz innych użytkowników do wspólnej zabawy. Organizujesz osiedlowy mecz piłki nożnej, wyprawę rowerową, amatorski turniej w szachy, wieczór z grami planszowymi, a może warsztat artystyczny dla miłośników sztuki? W każdym przypadku pomoże Ci aplikacja JOITIN. Stworzyliśmy bowiem miejsce, w którym łączymy ludzi o naprawdę różnorodnych zainteresowaniach i preferencjach, a dostępne kategorie dotyczą nie tylko sportu, ale również szeroko pojętej kultury czy rozrywki. To sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie! 

JOITIN, czyli Twoja aplikacja do spotkań

Za naszą aplikacją do poznawania znajomych stoi duża, różnorodna społeczność sportowców, kolekcjonerów, artystów i innych pasjonatów. Dołącz do JOITIN już dziś i zyskaj możliwość:

  • poznania nowych ludzi posiadających pasje i zajawki takie jak Ty; 
  • odnalezienia hobby, dzięki któremu skutecznie zażegnasz nudę;
  • ciągłego próbowania zupełnie nowych aktywności w gronie pasjonatów; 
  • znalezienia brakujących towarzyszy do wspólnej gry lub zabawy;
  • bycia na bieżąco ze wszystkimi wartymi uwagi wydarzeniami, które dzieją się w Twojej okolicy.

Przewodnik po aplikacji:

  1. Dlaczego powstała aplikacja JOITIN?
  2. Przewodnik: jak zacząć korzystać z aplikacji JOITIN?
  3. Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?

Pobierz aplikację JOITIN w Google Play oraz App Store już dziś!