All Posts

Do kogo skierowana jest aplikacja do poznawania przyjaciół, czyli JOITIN?

Published on   

October 28, 2022

Poznawanie ludzi przez Internet już dawno przestało ograniczać się jedynie do nawiązywania relacji miłosnych. Obecnie coraz więcej osób pragnie znaleźć znajomych, z którymi mogliby aktywnie spędzać czas wolny. Przeprowadzka do innego miasta, rozpoczęcie nowej pasji lub po prostu chęć porozmawiania na żywo z osobą o podobnych zainteresowaniach – to tylko niektóre z motywacji ludzi poszukujących aplikacji do poznawania przyjaciół. Jeśli jesteś jednym z nich, to mamy dla Ciebie idealne i skuteczne rozwiązanie – aplikację JOITIN!

Jak działa JOITIN?

Stworzona przez nas aplikacja do poznawania znajomych opiera się na innowacyjnym sposobie dopasowywania profili użytkowników. Nasz algorytm nie bazuje na wyretuszowanych zdjęciach profilowych ani dopracowanych do perfekcji opisach. JOITIN łączy ludzi na podstawie wspólnych zainteresowań. Podczas zakładania konta masz bowiem okazję do wybrania swoich pasji z listy aż 400 kategorii. W związku z tym bez problemu znajdziesz kompanów do wycieczek rowerowych, turniejów szachowych, a nawet na wspólny wypad na koncert Twojego ulubionego artysty! Nasza aplikacja umożliwia w prosty i intuicyjny sposób odnalezienie osób z Twojej okolicy, które mają te same zainteresowania.

JOITIN to również miejsce, gdzie znajdują się informacje o wydarzeniach tematycznych z całej Polski. Jeśli masz ochotę wybrać się na wystawę kotów rasowych, warsztat artystyczny lub mecz drużyny piłkarskiej, której kibicujesz, w JOITIN wyszukasz innych uczestników takich eventów. To idealna okazja do powiększenia grona Twoich znajomych o nową, wartościową relację z osobą o podobnych zainteresowaniach.

Kto może korzystać z naszej aplikacji do spotkań?

Odpowiedź jest prosta – każdy, kto szuka nowych przyjaciół, z którymi będzie mógł spędzać aktywnie czas, oraz organizatorzy wydarzeń tematycznych poszukujący potencjalnych uczestników. W pierwszej kolejności skupmy się na pierwszej z opisanych grup. Podczas zakładania konta w aplikacji do spotkań JOITIN możesz wybrać tyle kategorii, ile masz zainteresowań! Po zaznaczeniu wszystkich Twoich pasji z listy, dodajesz swój nick oraz lokalizację. Ta druga czynność jest szczególnie istotna, ponieważ dzięki temu będziemy mogli proponować Ci powiązane z Twoim hobby wydarzenia z okolicy.

JOITIN to przestrzeń, w której bez problemu poznasz nowych znajomych po przeprowadzce do innego miasta. Ten etap w życiu jest wyzwaniem dla większości osób, dlatego mamy nadzieję, że nasza aplikacja ułatwi Ci nawiązanie długotrwałych relacji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach w nowym miejscu.

Jeśli Twoją motywacją jest odnalezienie kompanów, aby móc w bezpiecznym towarzystwie realizować swoje pasje, nasza aplikacja do poznawania przyjaciół to doskonały wybór. Jogging z inną osobą to dla niektórych bardziej komfortowe rozwiązanie niż samotny bieg.

Kolejna grupa użytkowników JOITIN to organizatorzy przeróżnych wydarzeń. Tworząc naszą aplikację, chcieliśmy ułatwić etap poszukiwania uczestników dla osób odpowiadających za promocję eventów. Jeśli jesteś jednym z organizatorów, w szybki i prosty sposób dodasz swoje wydarzenie do JOITIN. My zajmiemy się poinformowaniem innych użytkowników o nadchodzącym evencie w ich okolicy!

Więcej na temat aplikacji: Najważniejsze cechy i funkcjonalności aplikacji JOITIN

Co zyskasz, zakładając konto w JOITIN?

Stworzona przez nas apka do poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach to szereg możliwości. Wystarczy kilka stuknięć w ekran Twojego smartfona i uzyskasz dostęp do nowych znajomych oraz listy ciekawych wydarzeń, które mają miejsce w Twojej okolicy. Co jeszcze oferuje JOITIN?

  • Nawiązanie wartościowej relacji z nowymi przyjaciółmi o podobnych pasjach do Twoich;
  • rozpoczęcie zupełnie nowego hobby, które możesz znaleźć z listy aż 400 kategorii;
  • ciągły rozwój poprzez możliwość próbowania nieznanych do tej pory aktywności i sposobów spędzania wolnego czasu;
  • znalezienie brakujących kompanów do rozgrywek;
  • darmowe miejsce do promocji Twojego wydarzenia.

Przewodnik po aplikacji:

  1. Do czego służy aplikacja JOITIN?
  2. Przewodnik: jak zacząć korzystać z aplikacji JOITIN?
  3. Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?