Rower w lesie


Gliwice
niedziela 11 maja 2025, godz.: 07:30 (UTC)
niedziela 11 maja 2025, godz.: 16:30 (UTC)
Biorą udział (1 /40)
Zainteresowani (0)
Opis
Cześć, cześć, cześć 🙂
Czas zamienić plecak i górskie buty na rower 😉 Dlatego wychodzę do Was z propozycją wspólnej przejażdżki rowerowej z Gliwic przez otulone wiosenną aurą lasy.
Start 11.05.2025 (niedziela) godzina 10:30 przy skrzyżowaniu Kozielskiej z Chemiczną i polna drogą (obok Przedszkola rodzinnego Węgielek) parking przy polnej drodze. https://maps.app.goo.gl/YTBc3pyq8t8oGyRQ8
Trasa – około 65 km tempo raczej rekreacyjne bez spiny i z przerwami 😉 czasu zakończenia nie ustalam zarezerwujcie sobie cały dzień.
*Po drodze zaplanowane będzie ognisko jeśli Nadleśnictwo wyrazi zgodę – informację otrzymam 3 dni przed wydarzeniem. Dam znać czy zabierać kiełbaskę czy nie 😉
*Będzie nagrywany filmik z ujęciami z drona na pamiątkę.
*A i może domowe ciasto się znajdzie 😉
Kaski, uśmiechy i dobry humor mile widziane 😉
Daj znać w komentarzu/priv czy dołączysz 😉
Chcesz nakręcić jeszcze bardziej organizatora? Możesz wrzucić coś do kapelusza 😉



