All Posts

Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?

Published on   

November 4, 2022

Aplikacja JOITIN to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą mieć jedno, wygodne miejsce do szybkiego komunikowania się ze znajomymi i umawiania się na wspólne wydarzenia i aktywności. Za pomocą naszej aplikacji do spotkań nie tylko wyszukasz osoby o podobnych zainteresowaniach co Ty, zyskując możliwość dołączenia do już planowanych eventów, ale również będziesz mógł tworzyć własne wydarzenia. Jak to zrobić? Wyjaśniamy w poniższym przewodniku! 

Szybko i wygodnie organizuj spotkania z aplikacją JOITIN! 

Wśród grupy swoich znajomych to Ty jesteś tą osobą, która najczęściej inicjuje wspólne wyjścia? Dobrze czujesz się w roli organizatora i to niezależnie od tego, czy chodzi o zwykły jogging w pobliskim parku, przejażdżkę rowerową, mecz piłki nożnej czy po prostu weekendową imprezę na mieście w gronie bliskich Ci osób? Z aplikacją do spotkań JOITIN planowanie wspólnych aktywności będzie jeszcze przyjemniejsze! 

Dzięki aplikacji JOITIN zyskasz bowiem możliwość łatwego i szybkiego komunikowania się z resztą Twoich znajomych i umawiania się na wydarzenia, które Was interesują. Jeśli zatem masz stałą grupę znajomych, z którymi regularnie grasz w piłkę nożną, koszykówkę czy uprawiasz jeszcze inną dyscyplinę sportową lub często umawiasz się na inne aktywności, nasza aplikacja z pewnością może Cię zainteresować. Natomiast w sytuacji, gdy brakuje Ci towarzystwa do realizacji planów, bo np. jesteś nowy w mieście i nie zdążyłeś jeszcze poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, aplikacja JOITIN pomoże Ci również znaleźć nowych znajomych

W jaki sposób JOITIN ułatwi Ci planowanie spotkań? Nasza aplikacja to szereg pomocnych funkcjonalności stworzonych z myślą o ludziach z pasją (sportowców, kolekcjonerów i innych hobbystów), którzy chcą w łatwy sposób łączyć się z innymi osobami do wspólnych aktywności. Znajdziesz w niej m.in.: 

  • dostępny dla wszystkich harmonogram spotkań wraz z konkretnymi informacjami o miejscu i czasie wydarzenia, dzięki czemu w natłoku codziennych obowiązków nie zapomnisz o planowanym wyjściu; 
  • listę uczestników biorących udział w danym wydarzeniu w konkretnym dniu, co może być pomocne np. podczas uzgadniania sposobu dojazdu na miejsce; 
  • funkcję powiadomień, dzięki którym dostaniesz natychmiast informację o jakiejkolwiek zmianie w planowanych wydarzeniu i na pewno niczego nie przegapisz;
  • dostęp do czatu z możliwością utworzenia grupowych rozmów – nie będziesz więc tracić czasu na pisanie indywidualnych wiadomości do każdego potencjalnego uczestnika. 

Jak utworzyć nowe wydarzenie w aplikacji JOITIN?

JOITIN z założenia ma być rozwiązaniem, które ułatwia szukanie osób chętnych do spędzenia wspólnie czasu w określony sposób. Dlatego zadbaliśmy o przejrzysty i intuicyjny w obsłudze interfejs, dzięki czemu poruszanie się po naszej aplikacji jest naprawdę proste. 

Podstawą działania aplikacji do spotkań JOITIN są wydarzenia. Proces dodawania nowych eventów jest banalnie prosty, a każdy użytkownik ma możliwość wygodnego edytowania tworzonych wydarzeń i zapraszania innych użytkowników do wspólnych aktywności. Aby dodać wydarzenie w naszej aplikacji:

Krok 1. Wybierz kategorię wydarzenia. W aplikacji dostępnych jest ponad 400 różnych kategorii – jesteśmy zatem pewni, że każdy użytkownik bez trudu wybierze coś dla siebie.

Krok 2. Wybierz lokalizację swojego wydarzenia (możesz wpisać dokładny adres albo wybrać go, wskazując palcem wybrany punkt na wirtualnej mapie).

Krok 3. Uzupełnij szczegóły związane z Twoim wydarzeniem. W tym celu określ dokładną datę wydarzenia (wraz ze spodziewanym czasem jego trwania), wskaż maksymalną liczbę uczestników, wybierz typ wydarzenia (możesz ustawić zarówno wydarzenie publiczne, jak i prywatne lub przeznaczone wyłącznie dla Twoich znajomych), dodaj opis zawierający istotne szczegóły na temat planowanej inicjatywy, na którą zapraszasz innych użytkowników, oraz – opcjonalnie – dodaj zdjęcie, które wyświetli się przy powiadomieniu o Twoim wydarzeniu. 

Krok 4. Zaproś znajomych na wspólną aktywność.

Krok 5. Zweryfikuj poprawność wprowadzonych danych i dodaj wydarzenie. Możesz je w dowolnym momencie edytować, jeśli okoliczności ulegną zmianie.

I to już wszystko! Teraz pozostało Ci tylko odliczać czas do nadchodzącego wydarzenia. Pobierz aplikację wGoogle Play orazApp Store i odkryj możliwości, które czekają na Ciebie w JOITIN!