All Posts

Przewodnik: jak zacząć korzystać z aplikacji JOITIN?

Published on   

October 28, 2022

Wciąż zastanawiasz się, jak poznawać nowych ludzi przez Internet? Wiesz, że sieć tworzy mnóstwo okazji do nawiązania nowych znajomości, jednak już nieraz przekonałeś się, że kontakty podejmowane wirtualnie lubią się szybko urywać? Jeśli szukasz miejsca, gdzie poznasz nowych znajomych, z którymi trwale i skutecznie połączy Cię wspólna pasja lub zbliżone zainteresowania, nie trać dłużej czasu na poszukiwania – JOITIN to aplikacja właśnie dla Ciebie! Jak działa nasza aplikacja do spotkań? Sprawdź nasz krótki przewodnik i przekonaj się sam, w jaki sposób to rozwiązanie ułatwi Ci poznawanie ludzi przez Internet.  

Jak znaleźć przyjaciół w Internecie? To proste – zainstaluj JOITIN! 

JOITIN to nowatorski pomysł na kojarzenie ze sobą osób, które mają podobne zainteresowania i chcą poznać nowych znajomych do dzielenia się swoją pasją i organizowania wspólnych spotkań. Podstawą działania naszej aplikacji nie są zatem – jak to zwykle bywa w przypadku portali społecznościowych – zdjęcia i starannie wypełniane profile osobowe użytkowników, ale wskazane przez nich hobby i kategorie zainteresowań. Dzięki temu JOITIN może łączyć ludzi do wspólnych aktywności, umożliwiając im poznanie nowych przyjaciół przy okazji robienia czegoś, co wszyscy lubią! 

Jak dołączyć do społeczności JOITIN? Instrukcja krok po kroku

Poniżej przygotowaliśmy krótką instrukcję korzystania z naszej apki do spotkań. Dowiesz się z niej, jak poznać nowe osoby przez Internet z JOITIN w zaledwie kilku, banalnie prostych krokach. 

Krok 1. 

Aby utworzyć konto w aplikacji JOITIN, musisz w pierwszym kroku podać swój numer telefonu. 

Krok 2. 

Po chwili otrzymasz SMS ze specjalnie wygenerowanym dla Ciebie kodem weryfikacyjnym. Twoim zadaniem jest jedynie przepisanie udostępnionego kodu i zatwierdzenie go w aplikacji poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz kod”

Krok 3. 

Teraz czas na najważniejsze, czyli wybranie kategorii Twoich zainteresowań. Możesz zrobić to, wpisując samodzielnie rodzaj aktywności, której szukasz, lub wybrać je z listy dostępnych możliwości. Bez obaw – do tego punktu możesz wrócić w każdej chwili, dowolnie edytując interesujące Cię kategorie i dodając nowe. JOITIN to aż 400 różnych kategorii, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo liczba grup tematycznych, na które możesz się zdecydować, jest nieograniczona – zaznacz ich tyle, ile masz zainteresowań!  

Krok 4.

Jeśli wybrałeś już interesujące Cię kategorie, teraz wystarczy, że uzupełnisz swój profil o podstawowe dane. Dodaj nazwę użytkownika (może to być po prostu Twoje imię), ustaw swoją płeć i datę urodzenia. Jeśli masz ochotę, możesz dodać również zdjęcie profilowe – w przeciwnym wypadku, masz swobodną możliwość pominięcia tego kroku.

Krok 5. 

Podstawą działania aplikacji do poznawania nowych ludzi JOITIN jest zasięg. Dlatego podczas rejestracji poprosimy Cię o ustawienie Twojej lokalizacji, od której następnie będzie wyznaczany zasięg powiadomień o nowych wydarzeniach i spotkaniach towarzyskich organizowanych w interesujących Cię kategoriach. Możesz w tym celu skorzystać z lokalizacji w telefonie, dzięki czemu aplikacja sama pobierze Twoje aktualne położenie. Jednak jeśli nie chcesz podawać dokładnego adresu zamieszkania, możesz też ręcznie wpisać adres znajdujący się np. przy sąsiedniej ulicy lub wybrać go, wskazując palcem na mapie. To sprawi, że będziesz otrzymywał powiadomienia ze swojej bliskiej okolicy, a jednocześnie zachowasz większą anonimowość. 

Krok 6. 

To już wszystko – Twoja aplikacja do spotkań JOITIN jest gotowa do działania! Kliknij przycisk „gotowe” i odkrywaj ciekawe wydarzenia, które dzieją się w Twojej bezpośredniej okolicy, poznając przy tym nowych przyjaciół i pasjonatów takich jak Ty! 


JOITIN to projekt stworzony przez pasjonatów takich jak Ty. Zależało nam, aby korzystanie z aplikacji było proste, intuicyjne, wygodne i skutecznie umożliwiało użytkownikom poznawanie nowych ludzi do wspólnych rozrywek. Pobierz aplikację JOITIN, by przekonać się na własnej skórze, że nawiązywanie przyjaźni przez Internet jest naprawdę możliwe!

Przewodnik po aplikacji:

  1. Dlaczego powstała aplikacja JOITIN?
  2. Do czego służy aplikacja JOITIN?
  3. Jak dodać wydarzenie w aplikacji JOITIN?

Pobierz aplikację w Google Play oraz App Store i odkryj możliwości, które czekają na Ciebie w JOITIN!