All Posts

Tenis ziemny – gdzie i jak szukać partnera do gry?

Published on   

November 17, 2022

Tenis ziemny w ostatnim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych sportów w Polsce. Ten rodzaj aktywności fizycznej to nie tylko doskonały sposób na zadbanie o sylwetkę, ale również świetnie spędzone chwile z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Jeśli jesteś jednym z pasjonatów tenisa ziemnego, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotne jest posiadanie kompana do regularnych sparingów. Wśród Twoich znajomych brakuje osób zafascynowanych tym sportem? Z JOITIN znajdziesz partnera ze swojej okolicy, z którym będziesz mógł spotykać się na wspólne mecze! Sprawdź, w jaki sposób nasza aplikacja do szukania znajomych pomoże Ci w rozwijaniu pasji.

Gra z trenerem czy sparing partnerem?

W przypadku tenisa ziemnego, tak jak przy uprawianiu jakiekolwiek innego sportu, niezwykle istotna jest regularność oraz zorientowanie na cel, czyli stopniowe podnoszenie swoich umiejętności. Aby to osiągnąć niezbędne będą cykliczne treningi. Do wyboru masz dwie opcje – indywidualne lekcje z trenerem lub sparingi z partnerem.

Dla kogo lepszym rozwiązaniem będzie gra z trenerem? Indywidualne lekcje będą idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tenisem ziemnym. Doświadczony sportowiec nauczy Cię wszystkich podstawowych ruchów oraz prawidłowego ułożenia nie tylko rąk, ale i całego ciała. Trener poświęci Ci całą swoją uwagę, dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie nauczysz się wszystkich niezbędnych czynności oraz pojęć związanych z tym ekscytującym sportem, rozgrywającym się na korcie.

Sparingpartnerów wyróżnia zupełnie inne podejście do wspólnych treningów – ich celem nie jest wygrana, ale wzajemna nauka oraz stopniowe podnoszenie umiejętności. Regularne sparingi to zatem rozwiązanie wskazane dla osób posiadających doświadczenie na korcie. Jeśli szukasz partnera do treningów tego typu, zwróć uwagę na to, aby była to osoba o podobnych umiejętnościach. Sparingpartner, który ma zdecydowanie większe doświadczenie od Ciebie, może wpłynąć demotywująco.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na lekcje indywidualne z trenerem, czy postawisz na sparingi z kompanem z Twojej okolicy, pamiętaj o tym, aby treningi odbywały się regularnie.

W jaki sposób znaleźć partnera do meczu?

Szukasz partnera do wspólnego meczu tenisa i odczuwasz zmęczenie związane z poszukiwaniami? Dzięki naszej aplikacji JOITIN poznasz nowe osoby, z którymi będziesz mógł współdzielić swoje pasje! Instalując apkę do spotkań z innymi wielbicielami tenisa oraz pozostałych sportów, w pierwszej kolejności musisz wybrać odpowiednią kategorię. Gdy założysz konto, zyskasz miejsce, w którym bez problemu nawiążesz znajomość z osobami z Twojej okolicy. Dodatkowo w JOITIN znajduje się regularnie aktualizowana lista wydarzeń z całej Polski! Dzięki naszej aplikacji będziesz na bieżąco ze wszystkimi eventami ze świata tenisa.

Jak aplikacja Joitin pomoże Ci w rozwoju Twojego hobby?

JOITIN to aplikacja, której celem jest umożliwienie nawiązywania kontaktu z innymi osobami o podobnych pasjach. Rozwijanie hobby z kompanami to niesamowite przeżycie! Dlatego dzięki naszej aplikacji:

  • poznasz osoby ze swojej okolicy, z którymi będziesz mógł realizować wspólne zainteresowania;
  • zyskasz dostęp do tematycznych wydarzeń z Twojego miasta oraz całej Polski – nie ominiesz żadnego ciekawego eventu;
  • otrzymasz miejsce, w którym bez zbędnego spamu będziesz mógł rozmawiać ze swoją grupą znajomych, tworzyć czaty oraz samodzielnie dodawać wydarzenia!

To zaledwie garstka z szeregu możliwości, jakie oferuje JOITIN! Przekonaj się sam, jak prosto i szybko znajdziesz kompana do rozwijania Twojego hobby – pobierz aplikację w Google Play oraz App Store!